KFS SVELTA DE LAAN









ZAALBEKER 2023 - 2024
VOORRONDE

MAANDAG BEVEREN 4 SEPT.  NZ 20.00 01  FC PLAKIJZER ­   FPR 5-0FF
MAANDAG BEVEREN 4 SEPT. NZ 21.00 02  ZVC TOERIST ­   ZVK PALAMOS 1-5
DINSDAG BEVEREN 5  SEPT. NZ 21.00 03 FC POCO LOCO ­  ZVC NC THERM 5-9
DINSDAG BEVEREN 5  SEPT. NZ 22.00 04  YO BOYOS ­  THE LEFT BANK 2-5
DINSDAG MELSELE 5  SEPT. ZA 22.00 05  THE GOATS ­  ZVC CASUALS 8-5
WOENSDAG MELSELE 6  SEPT. ZA 21.00 06  ZVC DE KRING ­  SWAT 1-3
WOENSDAG MELSELE 6  SEPT. ZA 22.00 07  KFC SVELTA DE LAAN ­  ZVC DE FALCONS 0-3
DONDERDAG  BEVEREN 7 SEPT. NZ 21.00 08  ZVC SABOT ­  LAS BARBAS 3-4
DONDERDAG  BEVEREN 7 SEPT. NZ 22.00 09  BACO JUNIORS ­  ??? 5­0FF
VRIJDAG BEVEREN 8 SEPT. ZA 21.00 10  DE VERREFLUITERS ­  DIE MANNEN 7-0
VRIJDAG BEVEREN 8 SEPT. ZA 22.00 11  ATLETICO APERO ­   DEN DERDEN HELFT 3-6
MAANDAG BEVEREN 11 SEPT. VG 19.30 12  LAZIO REUMA ­  FC PLATO 10-3
MAANDAG BEVEREN 11 SEPT. VG 20.30 13  ZVC NIEUWKERKEN ­  FC TAKATIKI 8-1
MAANDAG BEVEREN 11 SEPT. NZ 20.00 14  LAGO DE MEERMINNEN ­  DINAMO DJEM 4-7
MAANDAG BEVEREN 11 SEPT. NZ 21.00 15   ZVC NORDIC AUTOMOTIVE ­  ZVC WILDE ZWANEN 2-4
DINSDAG BEVEREN 12 SEPT. NZ 21.00 16  RFC SCOUTS BEVEREN ­  HN WELDING 3-3/1-3
DINSDAG BEVEREN 12 SEPT. NZ 22.00 17  JACK´S AZC ­  ZVC TRANS­ALL 6-2
       

 

1/16  FINALE

MAANDAG BEVEREN 18 DEC. NZ 22.00 01  ATLAS LIOS FC PLAKIJZER 5-0FF
MAANDAG BEVEREN 18 DEC. VG 19.30 02  DINAMO DJEM AUTOSCHADE BROCKEN 2-8
MAANDAG BEVEREN 18 DEC. VG 20.30 03  5de BV ZVC CASUALS ZVC ´T PORTAAL 2-4
MAANDAG BEVEREN 18 DEC. NZ 20.00 04  ZVC DE WILDE ZWANEN 2de BV ZVC SABOT 4-6
MAANDAG BEVEREN 18 DEC. NZ 21.00 05   ZVC NIEUWKERKEN AFC SMOORSELS 1-6
DINSDAG BEVEREN 19 DEC. NZ 21.00 06  LAS BARBAS THE LEFT BANK 2-7
DINSDAG BEVEREN 19 DEC. NZ 22.00 07  LAZIO REUMA ZVC KALISHOEK DEL ALPI 10-2
DINSDAG MELSELE 19 DEC. ZA 22.00 08  DEN DERDEN HELFT JACK´S AZC 0-5FF
WOENSDAG MELSELE 20 DEC. ZA 21.00 09  ZVC FALCONS 3de BV ZVC NORDIC AUTOMOTIVE 11-1
WOENSDAG MELSELE 20 DEC. ZA 22.00 10  BORUSSIA DE BIJL FC TANDJE BIJ 2-9
DONDERDAG BEVEREN 21 DEC. VG 19.30 11   ZVK SPURS RCB SOSSISSEN AMITĖ 3-4
DONDERDAG BEVEREN 21 DEC. VG 20.30 12  ZVK PALAMOS DE VERREFLUITERS 7-7/3-2
DONDERDAG BEVEREN 21 DEC. NZ 21.00 13  HN WELDING BV  RFC SCOUTS BEVEREN 6-1
DONDERDAG BEVEREN 21 DEC. NZ 22.00 14  4de BV ZVC DE KRING SWAT 3-2
MAANDAG BEVEREN 11 DEC. NZ 22.00 15  RCB SOSSISSEN UNITED BACO JUNIORS 4 - 2
WOENSDAG BEVEREN 22 DEC. NZ 22.00 16  ZVC NC THERM THE GOATS 2-10
     

 

1/8  FINALE 
WOENSDAG MELSELE 28 FEBR. ZA 21.00 01  AFC SMOORSELS THE GOATS B
WOENSDAG MELSELE 28 FEBR. ZA 22.00 02  RCB SOSSISSEN UNITED ZVC ´T PORTAAL B
DONDERDAG BEVEREN 29 FEBR. VG 19.30 03  JACK´S AZC ATLAS LIONS B
DONDERDAG BEVEREN 29 FEBR. VG 20.30 04  THE LEFT BANK ZVC SABOT B
DONDERDAG BEVEREN 29 FEBR. NZ 21.00 05  FC TANDJE BIJ RCB SOSSISSEN AMITĖ B
DONDERDAG BEVEREN 29 FEBR. VG 22.00 06  LAZIO REUMA ZVC FALCONS B
WOENSDAG BEVEREN 28 FEBR. NZ 22.00 07  HN WELDING ZVC DE KRING B
DINSDAG BEVEREN 27 FEBR. NZ 21.00 08  AUTOSCHADE BROCKEN ZVK PALAMOS B
       

 

1/4  FINALE

DONDERDAG BEVEREN 28 MAART NZ 21.00 01  WINNAAR 03 WINNAAR 06 B
DONDERDAG BEVEREN 28 MAART NZ 22.00 02  WINNAAR 02 WINNAAR 04 B
VRIJDAG BEVEREN 29 MAART ZA 21.00 03  WINNAAR 01 WINNAAR 05 B
VRIJDAG BEVEREN 29 MAART ZA 22.00 04  WINNAAR 08 WINNAAR 07 B
      B

 

1/2  FINALE

VRIJDAG BEVEREN 12 APRIL ZA 21.00 01  WINNAAR 03 WINNAAR 04  
VRIJDAG BEVEREN 12 APRIL ZA 22.00 02  WINNAAR 02 WINNAAR 01  
       

 

FINALE BEKER OP VRIJDAG 26 APRIL 2024
BEVEREN - ZA - 21.00 UUR
WINNAAR 1 - WINNAAR 2

 

 

ZATERDAG 02 SEPTEMBER 2023

BEKERVOORRONDE BIJ GELIJKSPEL STRAFSCHOPPEN
14.30 01   FC SCOUTS BEVEREN FC REAL ONEZ 5-0
14.30 02   KOBEKENS COL RMS BEVEREN vzw 12-2
14.30 03   KSK DE DUIF FC DE NIEUWE WELKOM 1-4
14.30 04   VK FREMA SK KALISHOEK 5-5/5-4
14.30 05  VK PALAMOS KFS SVELTA DE LAAN 4-4/5-4
14.30 06  SPARTA DE MEESTER BURCHT UNITED 5-3
15.00 07  FC BOSDAL UNITED KWB KRUIBEKE A 0-5 FF
15.00 08  FC VRIENDENKRING KWB TW KRUIBKEKE 0-5
14.30 09  SK WERE ­ DI FC DEN DERDEN HELFT 1-4
15.00 10  VK HAASDONK RCB SOSSISSEN UNITED 2-6
14.30 11  WW DE WACHTZAAL SK VIKTORIA BEVEREN 0-13
15.00 12   DINAMO DJEM VK VLAAMS HUIS 9-1
14.30 13  YELLOW BLUE SK BEVEREN SV DE SNIJRS 0-13
       

 ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
1/8 FINALE

01 KWB TW KRUIBKEKE KOBEKENS 3-1
02 FC DEN DERDEN HELFT VK FREMA 2-1
03 SCOUTS BEVEREN  KWB KRUIBEKE A 0-5 FORFAIT
04 RCB SOSSISSEN UNITED VK PALAMOS 3-2
05 SK VIKTORIA BEVEREN SPARTA DE MEESTER 4-1
06 SK KALISHOEK DINAMO DJEM 2-2/2-3
07 BURCHT UNITED SV DE SNIJRS 0-3
08 FC DE NIEUWE WELKOM KFS SVELTA DE LAAN 2-4
       

 

ZATERDAG 01 MEI 2024
1/4 FINALE

01 RCB SOSSISSEN UNITED DINAMO DJEM B 15.00
02 FC DEN DERDEN HELFT KWB TW KRUIBKEKE B 14.30
03 SV DE SNIJRS SK VIKTORIA BEVEREN B 15.00
04 KWB KRUIBEKE A KFS SVELTA DE LAAN B 15.00
       

 

ZATERDAG 04 MEI 2024
1/2 FINALE

01 WINNAAR 04 WINNAAR 02 B
02 WINNAAR 01 WINNAAR 03 B
       

 

ZATERDAG 11 MEI 2024
FINALE BEKER
WINNAAR 1 - WINNAAR 2